1. דף הבית
  2. /
  3. אירועי חברה


הפקת אירועי חברה – גלו את הסוד לאירוע מוצלח


אירועי חברה מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות – אירועים עבור העובדים ואירועים עבור לקוחות.

אירועים הם כמו הצגת תיאטרון, הכל קורה בלייב ואין מקום לטעויות. לכן הסוד להצלחת האירוע הוא תחקיר מעמיק לפני היציאה לדרך והתאמה ממוקדת של התכנים והקונספט לקהל המטרה.

החלטה לערוך אירוע חברה הוא תמיד חלק ממערכת שיקולים רחבה לטובת קידום מכירות והנעת עובדים. מטרתנו היא להכיר את החברה ומאפייניה ולהצטרף למאמץ המחשבתי והשיווקי  על מנת להפיק עוברכם אירוע בהתאמה אישית. לאחר אפיון יסודי נתאים את אופי האירוע למסגרת התקציב העומד לרשותכם ונחסוך עבורכם זמן ומשאבים נוספים.  התוצאה תהיה אירוע שמאפיין את DNA החברה ועובדים או לקוחות מרוצים עם תחושה של מוטיבציה ומחויבות.


אירועי חברה משובחים מצריכים התעמקות בפרטים


"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" וכדי להצליח ולהפיק אירוע ברמה גבוהה מומלץ לתת את המשימה לחברה שזו המומחיות שלה. לכן, במקום לבזבז משאבים חיוניים וזמן רב על תכנון והפקת האירוע באופן שאינו מקצועי – אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם גלית מאירי או לפנות אלינו דרך האתר ואנו נפיק עבורך אירוע חברה מנצח שיקצור שבחים מהמוזמנים.


דברו איתי: 0546676437
אירועי חברהאיך תגביר את המוטיבציה בקרב עובדיך?

אירועי חברה עבור העובדים, מטרתם להגביר את המוטיבציה ולחזק את הקשר של העובד לארגון למותג, ולשאר העובדים. זוהי דרך נהדרת להראות לעובדים את חשיבותם והערכת הארגון כלפיהם. אירועים מסוג זה יתמקדו בימי גיבוש, מסיבות חברה והפקות מושקעות ששמות את העובד במרכז. לצורך הצלחת האירוע חשוב מאוד להבין מהו ה DNA של העובדים, מה מניע אותם ומה יגרום להם ליהנות בצורה המרבית. תחקיר מוקדם על הצרכים שלך יאפשר לנו להפיק עבורך אירוע חברה מקורי ובלתי נשכח

אירועי לקוחותאיך תשמר את לקוחותיך ותגדיל מכירות?

כאשר מדברים על אירועי לקוחות, יש להגדיר מראש מי קהל היעד, מה מסר האירוע ומה רוצים להשיג בו. האם זה אירוע קד"מ שמטרתו הגברת מכירות? האם אירוע תדמיתי המחזק את המותג מול הלקוחות? האם השקה של מוצר חדש או אירוע שבא לעדכן על חידושים. כל אירוע הוא שונה וחשוב שיוגדר כהלכה. אצלנו המותג שלך מקבל את מלוא תשומת הלב והלקוחות החדשים והקיימים זוכים בחוויה בלתי נשכחת.
אירועי קונספטאיך תייצר אירוע מושקע וייחודי?

אירועי קונספט אלו אירועים מושקעים בהם המוזמנים עוברים חוויה מיוחדת. התפאורה, האוכל, האווירה, המוזיקה, ההפעלות וההופעות מותאמות לקונספט הנבחר. הפקת אירוע סביב קונספט ייחודי תאפשר לך להעביר מסר מדויק ללקוחות, לשותפים העסקיים או לעובדים. אנו מאפשרים לך להתייעץ איתנו כדי לבחור קונספט מנצח ומעמידים לרשותך אנשי מקצוע ליישום החזון.

בניית אתרים 2all