1. דף הבית
  2. /
  3. כנסים


הפקת כנסים, ירידים ותערוכות,

כי עם הצלחות לא מתווכחים


הפקת כנסים וירידים הם חלק מה DNA של החברה. גלית מאירי עבדה במשך שנים בחברה הגדולה בישראל לכנסים . במסגרת עבודתה ניהלה עשרות כנסים מרמת התוכן דרך גיוס חסויות ועד פרטי ההפקה האחרונים ולכן מודעת היטב למורכבות ולצורך באיש מקצוע שינהל את כל האופרציה וינצח על המשימה. כנסים יכולים לענות על מספר צרכים ומטרות של ארגונים וחברות. אבחנה וניתוח הצורך של חברתכם, בחירת הכלים הנכונים להשגת המטרה והליווי המקצועי שלי לאורך כל הדרך מבטיח לכם כנס מוצלח על כל היבטיו.


דברו איתי: 0546676437כנסי לקוחות


כנסי לקוחות באים לענות על מספר מטרות:

  • חשיפת מוצרים חדשים
  • חיזוק הקשר עם הלקוחות
  • חיזוק הנאמנות למותג

כנסים הם דרך נהדרת לפגוש, לשוחח, לעדכן ולשתף את הלקוחות  וע"י כך להעצים את חוזק חברתכם, לשמר ולהרחיב את קהל לקוחותיהם. הפקת כנסים הוא עניין מורכב והצלחתו תלויה בסנכרון מלא של כל הגורמים – מציגים, דוברים, קהל המבקרים ונותני השירותים. חברתנו תלווה אתכם בכל שלבי ההפקה ותדאג שהכנס יעבור בצורה מושלמת תוך עמידה בזמנים וחוויה מושלמת עבור המשתתפים.

כנסים מקצועייםחברות ממשלתיות, עמותות, ארגונים וחברות פרטיות עורכים כנסים מקצועיים עבור העובדים, החברים בארגון או הגופים מולם הם עובדים בצורה שוטפת. כחברה המתמחה בהפקת כנסים, ימי עיון וסמינרים לגופים מקצועיים חשוב לציין שהפקת כנס היא הרבה מעבר לסגירת ההיבטים הלוגיסטיים. וועידה מוצלחת מתחילה מהבנה של הקהל, יצירת תוכן איכותי, שיווק הכנס כך שיגיע לכמות האנשים המבוקשת והעברת הקהל חוויה מלמדת, מעשירה ומעצימה. החברה שלנו מסתכלת על הכנס כמכלול ותשמח ללוות אתכם משלב התכנון ועד עזיבת אחרון המשתתפים.
ירידים ותערוכותהפקת ירידים ותערוכות המרכזים אליהם מציגים רבים ומביאים קהל רב הוא עסק מורכב המחייב תיאום בין גורמים רבים. 

גלית מאירי מתמחה בהפקת אירועים עסקיים ומזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. 

אנו עומדים לרשותכם עם שירותי הפקת אירועים מא' ועד ת'. ונשמח להעמיד לרשותך מערך מקצועי שיעזור לך לצלוח את ההפקה המורכבת הזו בצורה מוצלחת.

בניית אתרים 2all