1. דף הבית
  2. /
  3. אירועי נדל"ן

חברת הפקת אירועים המתמחה באירועי נדל"ן. 
תנו למוניטין שלי לשרת אתכם!

גלית מאירי בעלת ניסיון רב שנים בייעוץ שיווקי ובניית אירועים לחברות נדל"ן מהגדולות במשק הישראלי.

מאירי עבדה כמנהלת תחום נדל"ן ותשתיות בחברת מידע כנסים וכמנהלת פיתוח עסקי במרכז הנדל"ן בהן למדה לזהות את הצרכים השונים איתם מתמודדות חברות הנדל"ן ותעשיות הבניה בארץ.

לחברת הפקת האירועים של גלית יש יכולת ייחודית למנף את הידע השיווקי וההפקתי, ולתת פתרונות מגוונים  ומענה מדויק לחברות נדל"ן הנמצאות בשלבי פרויקט שונים ולחברות תעשיות הבניה המעוניינות לערוך אירועים מקצועיים עבור קהלי יעד ממוקדים.

כל חברת הפקת אירועים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים יחד עם זאת מעטות החברות ששמות להן למטרה לתת פתרונות לסוג חברות מסוים וכאן אני נכנסת לתמונה.

אתם מוזמנים לפנות אלי לשיחת ייעוץ על כל רעיון עליו חשבתם.

דברו איתי: 0546676437כנסים מקצועיים

לאור השינויים והרגולציות, כנסי נדל"ן עבור אנשי מקצוע תמיד יהיו רלוונטים. היכרותי עם השוק והשחקנים בו יעזרו לכם לבנות כנס מקצועי ברמת התוכן וברמת ההפקה. 


 כנסי דיירים

התחדשות עירונית במתחמי פינוי בינוי גדולים, מצריכה את חברות הנדל"ן לארגן כנסי דיירים. כמי שארגנה עשרות כנסי דיירים, מזמינה אתכם להיעזר בידע והניסיון שלי.


השקת פרויקטים

הנחת אבן פינה, הריסת מבנה והשקת פרויקט חדש הינם נקודות ציון חשובות. בעזרת חברתנו תוכלו לציין את ההישג באירוע חגיגי עבור העוסקים במלאכה ועבור לקוחות פוטנציאלים.


אירועי מכירות

פעמים רבות צריך לתת תמריץ לקונים להגיע. אירועי מכירות חגיגיים עושים בדרך כלל את העבודה. יחד נחשוב איך להניע את הרוכשים לפעולה ולתת להם חווית קניה אחרת.


אירועי לקוחות

אירוע עבור קהל יעד ספציפי כגון אדריכלים, עורכי דין, יזמים או קבלנים. איך תגרמו להם להגיע לחברתכם?  בניית אירוע המשלב תוכן איכותי עם חוויה מיוחדת יבטיח את ההצלחה.


ירידי מכירות

עורכים יריד מכירות משלכם או משתתפים בתערוכה עם מציגים נוספים? כדאי שתגיעו מוכנים. יחד נתכנן איך תבלטו על פני אחרים, תמשכו אליכם לקוחות ותסגרו עסקאות.

בניית אתרים 2all