1. דף הבית
  2. /
  3. הפקת אירועים שיווקיים


אירועים שיווקיים

איך לתכנן אירועים שיווקיים מנצחים?


המטרה של אירועים שיווקיים ואירועי קד"מ היא להבליט ולבדל את חברתכם אל מול מוצרים מתחרים בשוק, לחזק את המותג, לבנות מוניטין, ולייצר הזדמנויות עסקיות על מנת להשפיע באופן ישיר או עקיף על מכירות הארגון.אפיון מדויק של האירוע הוא הבסיס עליו אנו נשענים כדי לוודא שהאירוע ישיג את המטרות שהוגדרו לו. בין אם מדובר בגיבוש צוות העובדים והעצמת המחויבות שלהם לעסק, בהגדלת מאגר הלקוחות או בחיזוק הקשר עם ספקים ולקוחות קיימים, לנו יש את הנוסחאות ליצירת אירוע שיווקי בעל אפקט מוכח.

הניסיון הוא שעושה את ההבדל!

ניסיון מצטבר רב בהפקת אירועים עסקיים, מאפשר לנו להציע לך ליווי מקיף ומקצועי במסגרתו נבנה עבורך אירוע יחיד במינו. תהליך העבודה שלנו מתחיל בתחקיר מעמיק; מה מטרת האירוע, מי קהל היעד, מה השאיפות של הארגון או בית העסק, ומהם הצרכים והציפיות של קהל הלקוחות. בהתאם לאלו, נתכנן עבורכם אירוע ייחודי אשר יעצים את העסק, יבדל אותו ויחזק את המוניטין.

רוצה לקיים אירוע שיווקי מוצלח ואפקטיבי?

גלית מאירי, מפיקת אירועים המתמחה בתכנון והפקת אירועים עסקיים בהתאמה מדויקת לדרישות הספציפיות שלך. זה הזמן ליצור קשר על מנת לקבל ליווי מקצועי שיבטיח את קיומו של אירוע שיווק שישיג את מטרותיו בצורה האפקטיבית ביותר.


דברו איתי: 0546676437
הפקת אירועי קד"מ


כנסי לקוחות באים לענות על מספר מטרות:

אירועי קד"מ מהווים את הבמה שתאפשר לעסק שלכם להפוך למותג בתחומו, וליצור קשר אישי עם קהל הלקוחות. הסוד ביצירת אירועי קד"מ אפקטיביים מתחיל בהבנת קהל היעד על בוריו והאופן בו ברצונכם לגרום לקהל זה להרגיש. יחד נגדיר את מטרת האירוע ואת החוויה אותה אנו רוצים להעביר את הקהל וניצור עבורכם אירוע קד"מ שיקלע בדיוק למטרה.

הפקת כנסים מקצועיים

כנסים מקצועיים הם דרך נהדרת להעביר מידע אודות המוצרים ו/או השירותים של חברתכם ע"י יצירת שיח עם קהל היעד. במהלך כנסים ואירועי לקוחות, אחת המטרות הראשיות היא להכניס את קהל המבקרים לעולם של המותג שלכם ולגרום להם לבטוח בו. תכנון מדויק של התכנים, הדוברים, זרימת האירוע, המסרים וסדר היום יאפשרו לכם להעביר את הקהל חוויה מעשירה ומלמדת שתיצור הזדהות ואמונה במוניטין חברתכם.
הפקת אירועי מכירות


בדומה לאירועי קד"מ, השקות מוצר ואירועי מכירות נועדו בראש ובראשונה לספק תוצאות אשר ניתן לזהות בבירור בדו"חות המכירות. בעזרת היכרות מעמיקה עם המוצר ועם קהל המבקרים, ביכולתנו להתאים את מאפייני האירוע שלך לטובת הגברת המכירות, העצמת את המוצרים והמותג שלך ולשבות את קהל הלקוחות שלך בחוויה השיווקית.

בניית אתרים 2all