1. דף הבית
  2. /
  3. אודותגלית מאירי - יועצת שיווק ומפיקת אירועים עסקיים


תודה שלקחתם רגע מזמנכם על מנת לברר מי אני. לבדוק מי החברה אליה תחברו לצורך הפקת האירוע שלכם זהו הצעד הראשון והחשוב ביותר. אירוע הוא כמו הצגה ואין בו מקום לטעויות לכן חשוב שתהיו בטוחים שאתם סומכים ב 100% על החברה איתה אתם עובדים. מזמינה אתכם לגלול מטה ולקרוא קצת עלי.


כאשר באים לבחור מפיק אירועים חשוב להכיר את האדם העומד מאחורי החברה, מה ניסיונו ומה הרקע אותו הוא מביא לשולחן. לכן אספר לכם קצת על עצמי ואשמח אם נמשיך את הקשר בשיחת ייעוץ או בפגישה בה נבחן את צרככם ומטרת האירוע שלכם.

שמי גלית מאירי ואני יועצת שיווק בעלת ניסיון רב המתמחה בהפקת אירועים עסקיים. בשנים האחרונות עבדתי כמנהלת תחום נדל"ן בחברת מידע כנסים, וכסמנכ"ל פיתוח עסקי במרכז הנדל"ן. במסגרת תפקידים אלה הפקתי עשרות כנסים, תערוכות ואירועי תוכן עסקיים וצברתי היכרות רבה עם תעשיית הנדל"ן בארץ.

לאור היכרותי עם השוק, אני מתמחה בהפקת אירועי נדל"ן ונותנת מענה לסוגי אירועים שונים עבור חברות נדל"ן ותעשיות הבניה. בנוסף הידע והניסיון שלי כיועצת שיווק ומפיקת אירועים יכול לתרום לכל חברה עסקית באשר היא. 

כל אירוע מתחיל בתחקיר מעמיק, בחינת צרכי הלקוח, הבנת מטרת האירוע, למידת קהל המשתתפים והתאמת אירוע התואם לאופי החברה. אני מאמינה שרק הקפדה על דברים אלו, יסללו את הדרך לאירוע מוצלח ממנו כולם יצאו מרוצים.

התקשרו אלי 0546676437

נואמת בכנס התחדשות עירונית

במסגרת עבודתי במידע כנסים יזמתי את סדרת כנסי התחדשות עירונית בערים שונות ברחבי הארץ. כאן אני נואמת בפני וועדי בתים בעיר חיפה.

אירוע נדל"ן על הבר

אירוע אותו ערכתי במסגרת עבודתי במרכז הנדל"ן. אירוע נדל"ן על הבר בנושא "השארת חותם בתכנון אדריכלי".

מראיינת באולפן וואלה

ראיון שערכתי בוואלה במסגרת עבודתי במרכז הנדל"ן. לכתבה המלאה ולצפיה בסרטון  לחצו כאן
בניית אתרים 2all